En Güzel Oyunlar > Hırsız Kardeşler 3- 4


Tam ekran

Hırsız Kardeşler 3- 4

3.00

Açıklama: Hırsız Kardeşler 1 ve 2 oyununun kurgusuna göre, iki kardeş oldukça paraya düşkünler ve tam bir para avcısılar. Bu sebeple yaptıkları bir hırsızlıkta yakalanıp hapishaneye düşmüşler. Elbette siz değerli oyuncular da bu aşamada devreye giriyorsunuz. Amacınız bu hırsız kardeşleri hapishaneden kurtarmak. Elbette bu o kadar da kolay değil.
1. Bölüm de birlikte hareket ederek, altınları toplayıp, zorlu seviyeleri geçmeniz gerekiyordu. Hırsız Kardeşler 3 oyununda da süreç tam tersi işlemektedir. İlk iki bölümde bizler hapishaneden kaçan kardeşlerken, şimdi kaçan mahkumları yakalamak için peşlerine düşen biziz. Yine 2 kişi ile oynanan bir oyun olduğu için, kaçak kardeşleri yakalayabilmek için iki şansınız var. Ya mahkum müdürü olacaksınız ya da mahkumların köpeği olacaksınız. Karakter seçimini yaptıktan sonra kaçakları tek tek yakalamanız gerekecek. Fakat bu da sandığınız kadar kolay değil. İlk olarak mahkumların köpeğinin kaçaklara yavaşça yaklaşması ve etkisiz hale getirmesi gerekir. Mahkumların köpeği bu görevi tamamladığında, müdür olan karakter gidip kaçak mahkumları tutuklar. Böylece oyunun bölümü tamamlanacaktır. HIRSIZ KARDEŞLER 3-4 OYNA Hırsız Kardeşler 4 oyununa baktığımızda ise, yeniden hırsızlık nedeni ile hapse giren kardeşler olarak karşınıza çıkıyoruz. Görevimiz yine hapishaneden kaçmak. Fakat kaçarken dikkat etmemiz gereken bazı nesneler olacak. Bu bölümde hem altınları toplayacağız, hem zorlu engelleri ve parkurları aşacağız ve çıkış kapısına gideceğiz, hem de rengimize göre belirlenmiş nesneleri toplayacağız.
Son olarak karakterleri nasıl yöneteceğinize de bir değinelim. Genellikle yeşil olan karakter yön tuşları aracılığı ile yönetilmektedir. Yani klavyenizin sağ alt kısmındaki üzerinde oklar bulunan tuşlar. Sarı karakterimizde ise diğer yön tuşları kullanılmalıdır. Yani W, A, S ve D tuşlarını kullanmalısınız.

Toplam Oynama: 277

Eklenme Tarihi: 9 Mart 2018

Ekleyen: admin

1 0

Twitter Facebook

Favorilere giriş yapınız.

Bu Dosya ile ilgili sorun nedir?

Yorumlar:

Adı:

Mesaj:


Sponsor Bağlantılar