O Ses Türkiye Oyunu

O Ses Türkiye Oyunu

4.29 4.29 / 5 (7 Oy)

O Ses Türkiye Oyunu
O Ses Türkiye 6-7 yıldır hayatımızda olan ve ülkemize birçok yeteneğin kazandırılmasını sağlayan bir yarışma programıdır. Bu başarısının arkasında ne vardır bilinmez fakat çok iyi bildiğimiz bir şey var ki, yarışmanın kurgusu çok başarılı. TV8 ekranlarında izlediğimiz O Ses Türkiye’nin sunuculuğunu da Acun Ilıcalı yapıyor. Bildiğiniz gibi 4 adet başarılı jüri üyesi bulunmaktadır. Bu jüri üyeleri, sahneye arkası dönük şekilde oturuyorlardır. Bir yarışmacı gelir ve 2, 3 dakikalık şarkısını söylemeye başlar. Eğer jüri üyeleri, şarkıyı söyleyen yarışmacıyı görmeden, yalnızca sesini duyarak beğenirlerse, butona tıklıyorlar ve sahneye önlerini dönüyorlar. Bir program bu kadar çok izlenip, bu kadar çok beğenilirse sonuç bellidir. Bunun bir oyunu çıkartılabilir.
Yapımcılar son dönemlerde televizyonlarda beğenilen film, dizi ya da yarışmaları oyun haline getirerek, oyuncuların kalplerini çalıyorlar. Activision, çok seveni olan bu yarışma programı için yepyeni bir oyun yapacağını ve bu oyunu da PS3, Wii U, Xbox gibi oyun platformlarında oynanabileceği açıklamasını yaptı. Henüz buna çok zaman olsa da, O Ses Türkiye oyunu, gönlümüze taht kurmayı başardı.
O Ses Türkiye Oyunu Nasıl Oynanır?
O Ses Türkiye Oyununda amacınız, müzikal anlamdaki yeteneklerinizi en üst düzeyde göstererek, jüriye yansıtmaktır. Böylece yarışmayı birinci olarak tamamlamaya çalışacaksınız. Oyunun jüri koltuğunda Sibel Can, Hadise, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz yer almaktadır. Kendinizi en güzel şekilde sahneye yansıtıp bu değerli jüri üyelerini döndürmeyi başarmalısınız. Yarışma programından farklı olarak, jüri üyelerimiz sergilediğiniz performansa puan verecekler. Eğer düşük bir puan alırsanız, oyun sizin için sona erecek, yani eleneceksiniz. Oyun basit bir kurguya sahip olduğundan dolayı oynaması da oldukça basit olacaktır. Oyunun en güzel avantajlarından biri ise, çoklu oyuncu modları da dahil edilmesidir. Yani bu oyunu tek başınıza bilgisayara karşı oynamanıza gerek yoktur. Böylece gerçek bir yarışma güdüsü ile hareket edebilmeniz, oldukça olasıdır.
Oyunun şarkı listesi hakkında henüz detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat Rising Star ve Sing Star oyunlarından da anlayabileceğimiz gibi, geniş bir şarkı kategorisi bulunacaktır.

Oynamak için tıklayınız!

Sponsor Bağlantılar