Çiftlik Hayvanları ve Oyunları

Çiftlik Hayvanları ve Oyunları

5.00 5.00 / 5 (1 Oy)

Çiftlik Hayvanları ve Oyunları
Çiftlik oyunları oynamaktan hoşlanır mısın? Eğer çiftlik oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız sizlere tavsiyemiz Çiftlik Oyunu sitesi olacaktır. Çiftlik oyunu sitesinde onlarca farklı çiftlik oyununu oynama fırsatı yakalayacaksınız. Kendi çiftliğinizi kurabilecek, hayvanlar ile bitkilerin bakımlarını gerçekleştirecek ve onların satışından elde ettiğiniz kazanç ile çiftliğinizi geliştirebileceksiniz. Çiftliğinizden elde ettiğiniz kazanç ile isterseniz yeni traktör, tarım aleti alarak da işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Çiftlik oyunlarında vazgeçilmez temaların başında elbette hayvanlar gelir. Çiftlik hayvanlarından da ilk akla gelen inekler olmaktadır. Çiftliğin en sakin hayvanı ineklerdir. Özellikle etinden ve sütünden istifade edilir. Çiftliğin vazgeçilmez hayvanı olan inekler, çocuk oyunlarına da konu olmuştur. Çiftlik oyunlarının artık vazgeçilmez hayvanı inekler olup inek oyunları kategorilerinde kendine yer edinmişlerdir. Çiftlik Oyunu sitesinin inek oyunları bölümünde de bu uysal ve çok yararlı hayvanların oyunlarını bulabileceksiniz. Ahırlarda yaşayan bu hayvanların oyunları da ahır hayatı üzerine dayalıdır. Süt üretimi için onları besler, sütünü sağar ve işin sonunda da ürettiğiniz sütleri markete veya alıcılarına satarsınız. Elde ettiğiniz kazançlar ile yeni inekler edinerek ahırdaki inek sayısını arttırırsınız. İnek oyunları, sabır isteyen oyunlardan olup, çiftlik oyunlarının vazgeçilmez kategorisidir.
Çiftliklerde vazgeçilmez hayvanlardan bir diğeri de atlardır. Atlar insanlara ve çiftçilere hizmet eden en yetenekli hayvanlardandır. Yük taşıma, av sporlarında, eskiden harp meydanlarında, yarışlarda yararlanılan bu hayvanlar cesur, atılgan ve sahibine itaatkarlığı ile bilinirler. Gücünden istifade edilen bu hayvanlar çocuk oyunlarında da sıklıkla kullanılan bir araçtır. At Oyunları kategorilerinde kendine yer bulan bu hayvanlar özellikle yarışlara konu olmaktadır. At Oyunları sayfasında da buna ilişkin onlarca oyun bulabilmeniz mümkün. At çiftliğinde atları besleyin onların gücünden yararlanabilirsiniz. Yine yarışlar için onları özel olarak hazırlayıp, at yarışlarında şampiyonluklar kovalayabilirsiniz.
Çiftliklerin bir diğer vazgeçilmezi elbette tavuklardır. Tavuklar etleri ve yumurtaları için beslenir. Beslenen tavuklar satılarak yerine yenileri alınır veya çiftlikte başka bir alana bu kazanç aktarılır. Daha aklımıza gelmeyen birçok çiftlik hayvanı ve oyunu mevcuttur. Hepsini topyekün olarak http://www.ciftlikoyunu.com.tr adresinde bulabilirsin. Çiftlik Oyunu sitesinde çiftlik kurma ve yönetme oyunlarını bilhassa oynamanızı tavsiye edeceğiz. Çiftlik oyunları nerede oynanır? Elbette ÇiftlikOyunu.Com.Tr sitesinde...

Oynamak için tıklayınız!

Sponsor Bağlantılar